Ponad 20 lat w branży

Jesteśmy firmą rodzinną, powstałą w 1994 r. Jej założycielem jest Ireneusz Kraszkiewicz, ówczesny Prezes, który w 2002 r. przekazał udziały swojej córce Annie Kraszkiewicz-Mazur i odtąd ona zarządza spółką.

 

Od ponad 25 lat zapewniamy profesjonalne usługi księgowe dla firm z Bydgoszczy i okolic jak również z całej Polski. Obsługujemy klientów m. in. z Poznania, Warszawy, Wrocławia, Ustki, Słupska, a nawet Słubic. Praca na odległość nie jest nam straszna.

 

Oferujemy kompleksowe usługi dla podmiotów gospodarczych w zakresie księgowości oraz kadr i płac. Obsługujemy spółki prawa handlowego, spółki osobowe, jak również jednoosobowe działalności gospodarcze, a także stowarzyszenia i fundacje.

 

Główną zasadą, którą kieruje się nasze biuro we współpracy z Klientami jest partnerstwo w interesach i praca w przyjaznej atmosferze.

Profesjonalizm priorytetem

Wieloletnie doświadczenie i ciągle pogłębiana wiedza z zakresu rachunkowości i podatków, jak również szeroki zakres działalności gospodarczej klientów obsługiwanych przez nasze biuro, pozwala nam na szukanie rozwiązań podatkowych na wielu płaszczyznach.

 

Do potrzeb klientów podchodzimy indywidualnie z największą starannością wskazując możliwe rozwiązania, w przystępny i przejrzysty sposób, budując dzięki temu poczucie bezpieczeństwa.

 

Profesjonalizm w świadczeniu naszych usług jest dla nas priorytetem.